Psie lęki

Tysiące psów na całym świecie cierpią z powodu lęków związanych ze zmysłami. Fajerwerki, klaksony samochodowe, ludzie krzyczący, nawet szybka podróż – żadna z tych rzeczy nie jest normalna w naturalnym środowisku psa. Do niedawna nie było rozwiązania w zasięgu wzroku.

Lęk samochodowy / podróżny

Przejażdżki samochodem mogą zrazić psa. Dzielą się na te, które  rozkoszują się relaksującym, kojącym otoczeniem, albo szybko poruszające się drżenie i głośne dźwięki z zewnątrz przerażają je. Kluczem do szczęśliwego psa jest spokojne, przyjemne otoczenie ze szczęśliwymi skojarzeniami, które dla wielu właścicieli zwierząt domowych jest prawie niemożliwe.

Czy Twój pies nienawidzi jazdy samochodem? Czy ma tendencję do bycia wyjątkowo niespokojnym, nerwowym lub roztrzęsionym? Nie jesteś sam; niezliczone psy czują dokładnie to samo. Nie musisz się martwić; mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie !

Ciepła, wygodna ucieczka

Podobnie jak małe dziecko ze swoim ulubionym „kocykiem”, kocyk antystresowy szybko stanie się ucieczką twojego zwierzaka na „drzemkę” lub po prostu przyjemnym miękkim miejscem do odpoczynku. Z natury psy budują znajomość z miejscami lub przedmiotami, faworyzując je nad innymi jako naturalnie z nimi związane.

Ulga od głośnych, szokujących dźwięków

Dzisiejszy ludzki świat, pełen hałaśliwych miast i niepokojących pojazdów, jest daleki od spokojnego środowiska naturalnego, w którym dobrze się czują psy. Głośna ingerencja nie jest przyjemna dla żadnego psa i często mają trudności z radzeniem sobie z naszym ludzkim środowiskiem.

Koc antystresowy pomaga uwolnić się od tych nienaturalnych epizodów, zapewniając ciepłe i komfortowe schronienie w chwilach niepokoju. Dzięki temu dodatkowemu „nieprzeniknionemu kocykowi ochronnemu” twoje szczenię zyska nowe poczucie bezpieczeństwa, które możesz sobie tylko wyobrazić!

Pozbądź się lęku przed separacją

Większość z nas musi codziennie spędzać długie godziny w pracy i nie może być w domu ze swoim pieskiem. Psy w swojej naturze są zwierzętami społecznymi, czasami rozwijają lęk związany z separacją, gdy są pozostawione samym sobie przez długi czas. Osobiste, antystresowe koce dla psów pomagają szczeniętom czuć się bezpiecznie, gdy jesteś daleko, eliminują sporo zewnętrznych czynników stresowych, które powodują, że psy odczuwają niepokój. Antystresowe koce symulują ciepły, bezpieczny uścisk właściciela, zapewniając uczucie spokoju!

Jak działają koce antystresowe dla psów?

Dopiero wynalezienie przez Temple Grandin obciążonych koców do uspokajania zwierząt nikt by nie pomyślał, że tak prosta rzecz może przypominać uścisk człowieka. Temple sama mając autyzm najpierw skonstruowała maszynę do przytulania dla siebie samej, używała jej do rozładowania napięć i niepokoju. Całe swoje dorosłe życie związała z walką o prawa zwierząt, jej publikacje naukowe zyskały uznanie za swoje unikalne i skuteczne pomysły. Temple po raz pierwszy wprowadziła pomysł obciążonych kocyków, aby uspokoić bydło. Jest teraz znana i doceniana na całym świecie dzięki swoim rewolucyjnym pomysłom!

Ten sam pomysł jest realizowany z samotnymi ludźmi. Oferując nacisk podobny do uścisku, antystresowy koc dla psów zapewnia stałe poczucie bezpieczeństwa. Odczucie głębokiego uścisku, które oferuje, imituje ciepły, delikatny uścisk, podobny do odczucia bycia trzymanym przez kochającego członka rodziny!

Wykorzystanie koca niepokoju

  • Długie przejażdżki samochodem
  • Spokój podczas przycinania paznokci
  • Pomaga w lęku przed separacją
  • Odwiedziny nieznajomych
  • Kiedy jesteś w pracy i pies jest sam w domu
  • Lekarstwo na niespokojny sen
  • Odnalezienie spokoju podczas głośnych burz i fajerwerków

Koc lękowy dla psów zapewnia stały, delikatny nacisk, aby pomóc zmniejszyć niepokój, strach, a nawet lepiej – może być również używany jako poduszka do leżenia!

Jeśli masz jakieś z powyższych problemów ze swoim pupilem, sprawdź działanie koca na niepokój dla psów!

Łatwe do prania w pralce

Mycie wypchanych poduszek lub futrzanych koców dla zwierząt domowych może nastręczać problemów. Wielu właścicieli zwierząt domowych po prostu nie pierze legowisk ani poduszek, niestety poza nieprzyjemnym zapachem gromadzą się w nich bakterie. Te, które nie nadają się do prania należy wyrzucić i zakupić uniwersalny kojec z możliwością wielokrotnego prania. Koc lękowy dla psów został specjalnie zbudowany z myślą o łatwym praniu w pralce, nie traci przy trwałości!